HİZMETLERİMİZ

IŞIKSIZ TABELA

Reklam tabelaları ve yönlendirmeleri markanızın görselliğini arttırır ve GÖRÜNÜR olmanızı sağlar.

Profesyonel ekibimiz, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun özel çözümler sunmak için burada.

Demir iskelet ve değişik kasa türleriyle üretilebilen, geniş tasarım alanına sahip ışıksız tabelalar, müşterinin isteğine göre tasarım malzemesi değişebilen, bir tabela çeşididir. Firmamız tarafından üretilip, garanti altındadır. Konumlandırmaya göre uzun yıllar kullanılabilir. “İşletmeler için ışıksız tabela giderek popüler hale geliyor. Bunun nedeni, enerji tasarrufu ve maliyet avantajı sunmasıdır. Ayrıca, ışıksız tabelalar, gece boyunca okunabildiği daha için yüksek bir görünürlük sağlarlar. Enerji tasarrufu: İşletmeler için ışıksız tabelalar, normal tabelalara göre daha az enerji tüketirler. Bu, elektrik faturalarında tasarruf sağlar ve çevre için daha doğal bir seçenektir.
Uzun Kurulum ve Buhar LED teknolojisi ile üretilen ışıksız tabelalar daha az enerji tüketir ve daha uzun ömürlüdür bu nedenle maliyetleri daha az olur. Özellikle gece çalışan işletmeler için ışıksız tabelalar daha yüksek
görünürlük sağlar, bu nedenle daha fazla müşteri çekmekte ve bunun sonucunda daha fazla gelir elde etmekte olabilir. Bu işletmeler, işletmeler için ışıksız tabelalar kullanmak maliyetleri azaltır ve çevre için daha doğal bir seçenektir. “İşletmeler için ışıksız tabela giderek popüler hale geliyor. Bunun nedeni, enerji tasarrufu ve maliyet avantajı sunmasıdır. Ayrıca, ışıksız tabelalar, gece boyunca okunabildiği için daha yüksek bir görünürlük sağlarlar.

yıllık tecrübe
0 +
ihracat yaptığımız ülke
0 +

TABELA KUTU HARF  DİJİTAL BASKI ARAÇ KAPLAMA DIŞ CEPHE Sizi GÖRÜNÜR Kılar..!

"Markanızı Öne Çıkarın: Özelleştirilmiş Tabelalarımızla Etkileyici Bir İlk İzlenim Oluşturun!"

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışımızla

Sizleri de Aramızda görmekten MUTLULUK Duyarız..

SIK SORULANLAR
İLETİŞİM

Creative Ajans

× Whatsapp